MAL250076822E3
CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250076822E3
MAL250076822E3 Hakkında
Vishay MAL250076822E3, 8200µF kapasitansli, 400V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 16mOhm ESR (120Hz) ile genel amaçlı devrelerde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında 3000 saat ömür evi ile, 47.7A ripple akım kapasitesi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında dikkate alınması gereken bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 120Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 47.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V