MAL250076103E3
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250076103E3
MAL250076103E3 Hakkında
Vishay MAL250076103E3, 10000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, ±20% tolerans ve 15mOhm ESR değerine sahiptir. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 120Hz'de 45.8A ripple akım kapasitesine ve 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 120Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 45.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V