MAL250075682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250075682
MAL250075682E3 Hakkında
Vishay MAL250075682E3, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, chassis mount tipi vida terminalleri ile sabit uygulamalara uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. 17 mOhm ESR değeri ve 13 mOhms impedans ile düşük serisi dirençli tasarım sunmaktadır. 100 Hz'de 15A ve 10 kHz'de 22.5A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreler ve yüksek voltajlı sistemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V