MAL250075562E3
CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250075562E3
MAL250075562E3 Hakkında
Vishay MAL250075562E3, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans ve 22mOhm ESR değerine sahiptir. Şasi montajı için vida terminalleri ile sağlanan kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür ömüne sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilen bu komponent, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler gibi birçok endüstriyel uygulamada yaygın olarak tercih edilir. 10 kHz'de 20.25A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında da kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.25 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V