MAL250066102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL250066102E3
MAL250066102E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL250066102E3, 1000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Chassis mount tipi screw terminalleri ile panel ve raf montajlarına uygundur. 125 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de güvenilir bir performans sağlar. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığına sahip ve 85°C'de 3000 saat ömür garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 11.2 A ripple current kapasitesi nedeniyle güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 125mOhm @ 120Hz
Impedance 98 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V