MAL250059822E3
CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250059822
MAL250059822E3 Hakkında
Vishay MAL250059822E3, 8200µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile chassis mount tipinde tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 28mOhm @ 100Hz ve impedansı 26mOhm'dur. 5000 saat ömür garantisi ile 85°C sıcaklıkta çalışabilir. -25°C ile 85°C arasındaki geniş işletme sıcaklığı aralığında, 10kHz'de 26.25A ve 100Hz'de 17.5A ripple akımını tolere edebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, güç elektronikleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm @ 100Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.25 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V