MAL250056562E3
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250056562E3
MAL250056562E3 Hakkında
Vishay MAL250056562E3, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans aralığında çalışır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, videli terminal (screw terminals) ile teçhiz edilmiş olan kondansatör, şasi montajı için uygundur. 120 Hz'de 26 mOhm ESR ve 21 mOhms impedans değerlerine sahip olup, 120 Hz'de 32.6 A ripple akımını tolere edebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi belirtilen bu bileşen, güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 120Hz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 32.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V