MAL250055682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250055682
MAL250055682E3 Hakkında
Vishay MAL250055682E3, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vida terminalleri ile mekanik olarak sabitlenir. 17 mOhm ESR değeri ile enerji verimliliği sağlar ve 22.5A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir, 5000 saat ömür garantisi 85°C'de verilir. ±20% tolerans aralığında üretilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, yüksek voltaj filtreleme ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V