MAL250055153E3
CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250055153E3
MAL250055153E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL250055153E3, 15000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Screw terminal ile chassis mount konfigürasyonunda sunulan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. 9 mOhm ESR değeri ve 8 mOhms impedansı ile düşük kayıp özellikleri sunar. 100 Hz'de 23 A ve 10 kHz'de 34.5 A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V