MAL250054222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250054222E3
MAL250054222E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL250054222E3, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilimle tasarlanan bu komponent, vida terminalleri ile şasi üzerine montajı için uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilen kondansatör, 20,4 A ripple akım kapasitesine (120 Hz'de) ve 49 mOhm ESR değerine sahiptir. 3000 saat ömür süresi (85°C'de) ile güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 120Hz
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V