MAL250037153E3
CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250037153E3
MAL250037153E3 Hakkında
Vishay MAL250037153E3, 15000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount kuruluma uygun tasarlanmıştır. 11mOhm ESR değeri ve 38.7A @ 10kHz ripple current özellikleriyle güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde genel amaçlı filtreleme uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 5000 saatlik yaşam sürelerine sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile belirtilen karakteristiklere uygun olarak tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 38.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V