MAL250036682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250036682E3
MAL250036682E3 Hakkında
Vishay MAL250036682E3, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. ±20% toleransa sahip olup, 21 mOhm ESR (120 Hz'de) değeri ile düşük empedans sağlar. 36.6 A ripple akımı kapasitesine ve 3000 saatlik ömür garantisine (85°C'de) sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 120Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V