MAL250034153E3
CAP ALUM 15000UF 20% 420V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250034153E3
MAL250034153E3 Hakkında
Vishay MAL250034153E3, 15000 µF kapasitanslı, 420V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, 120 Hz'de 8 mOhm ESR ve 6 mOhms impedans değerlerine sahiptir. 65 A ripple akımı kapasitesine sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek gerilim güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 120Hz
Impedance 6 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V