MAL250017392E3
CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL250017392E3
MAL250017392E3 Hakkında
Vishay MAL250017392E3, 3900 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin ESR değeri 120 Hz'de 32 mOhm olup, maksimum ripple akımı 120 Hz'de 28.4 A'dir. Şasi montajı için vida terminalleri ile sağlanan radyal kasa tasarımına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtrasyon uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32mOhm @ 120Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 28.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V