MAL250017272E3
CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250017272E3
MAL250017272E3 Hakkında
Vishay MAL250017272E3, 2700µF kapasitesi ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalli radyal paket ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur. 120Hz'de 43mOhm ESR ve 22.5A ripple akım özelliğine sahiptir. 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilen bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 120Hz
Impedance 33 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 22.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V