MAL250015103E3
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL250015103E3
MAL250015103E3 Hakkında
Vishay MAL250015103E3, 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile güç kaynakları, enerji depolama ve filtre uygulamalarında kullanılır. Vida terminalli şasi montajı ile endüstriyel ve ticari ekipmanlara entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 5000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 13mOhm ESR değeri ile düşük gerilim düşüşü sağlar. ±20% toleransı ve 27.45A yüksek frekans ripple akımı özelliği ile yüksek güç uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.45 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V