MAL229976122E3
CAP ALUM 1200UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL229976122
MAL229976122E3 Hakkında
Vishay MAL229976122E3, 1200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışabilir. Snap-In montaj türü ile radial kasa tasarımına sahip olup 4 bacağı vardır. 110 mOhm ESR ve 80 mOhm impedans değerleriyle yüksek frekans uygulamalarında iyi performans gösterir. 5000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanmaktadır. ±20% toleranstır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, enerji depolaması ve invertör devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.915 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.61 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V