MAL229967821E3
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL229967821E3
MAL229967821E3 Hakkında
Vishay MAL229967821E3, 820µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile endüstriyel ve ticari uygulamalarda güç devrelerinde, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Snap-In montaj türü ile PCB'ye hızlı bağlantı sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi ile uzun süreli güvenilir çalışma sunar. 140mOhm ESR değeri düşük frekans ripple akımlarında 3.73A, yüksek frekans ripple akımlarında 5.595A tolerans sağlayarak stabil performans sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.595 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.73 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V