MAL229967471E3
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL229967471E3
MAL229967471E3 Hakkında
MAL229967471E3, Vishay tarafından üretilen 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilir. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür garantisiyle (-40°C ~ 105°C işletme sıcaklığında) endüstriyel ve consumer elektronik cihazlarında, güç kaynakları, konvertörler ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. 240mOhm ESR @ 100Hz ve 3.675A ripple current @ 10kHz özellikleri ile istikrarlı performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.675 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V