MAL229966152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL229966152E3
MAL229966152E3 Hakkında
Vishay MAL229966152E3 radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1500 µF kapasitans değeri ile 400V DC çalışma voltajına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Snap-in montaj tipi ile 4 pin konfigürasyonunda sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. 90 mOhm ESR değeri ve 70 mOhms impedans karakteristikleri ile 100 Hz'de 5.2 A, 10 kHz'de 7.8 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve ses sistemlerinde kullanılan endüstriyel kaliteli bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V