MAL229957821E3
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL229957821E3
MAL229957821E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL229957821E3, 820 µF kapasitans değerine sahip 450V nominal gerilim ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In 4 Lead kasa tipi ile çok sayıda endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin 5000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. 140 mOhm ESR değeri ve 5.64 A ripple akım kapasitesi yüksek frekanslı devrelerde etkili filtre ve destek kondansatörü olmasını sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.76 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V