MAL226056152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL226056152
MAL226056152E3 Hakkında
MAL226056152E3, Vishay tarafından üretilen 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25 V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, radial through-hole montajı için uygundur. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 2000 saat ömrü ile 150°C'de çalışmaya dayanıklıdır. 25 mOhms düşük empedans değeri ve ±20% tolerans özelliği vardır. AEC-Q200 standartına uygun olup, otomotiv uygulamaları ve yüksek sıcaklıklı reflow prosesleri için tasarlanmıştır. 100 kHz'de 1.6 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Capacitance 1500 µF
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V