MAL226056102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL226056102E3
MAL226056102E3 Hakkında
Vishay MAL226056102E3, 1000 µF kapasitanslı, 25V voltaj derecelendirilmiş radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 27 mOhms impedans ile tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu kondansatör, otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında kullanılmaktadır. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına ve 150°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. 100 kHz'de 1 A ve 100 Hz'de 700 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt lehimlenir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, High Temperature Reflow
Capacitance 1000 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V