MAL226055332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL226055332E3
MAL226055332E3 Hakkında
Vishay MAL226055332E3, 3300 µF kapasiteli, 16V rated alüminyum elektrolitik radial kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu komponent, otomotiv ve yüksek sıcaklık reflow uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 150°C arasında çalışır ve 150°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. 23 mOhms impedans değeri ile düşük ESR karakteristiği sunar. 100 kHz'de 2A, 100 Hz'de 1.4A ripple akım kapasitesine sahip olan komponent, through-hole montaj türüyle PCB'lere monte edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Capacitance 3300 µF
Impedance 23 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V