MAL226050681E3
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL226050681E3
MAL226050681E3 Hakkında
Vishay MAL226050681E3, 680 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole radial montaj tipine sahip olan bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ~ 150°C) çalışmaya uygundur. 2000 saatlik ömür garantisi ile 150°C sıcaklıkta kullanılabilir. 27 mOhms empedansı sayesinde düşük ESR (Equivalent Series Resistance) sağlar. Otomotiv uygulamaları ve yüksek sıcaklık reflow işlemlerine uygun tasarlanmıştır. AEC-Q200 kalifikasyonuna sahip olup, 100 kHz'de 1 A, 100 Hz'de 650 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Capacitance 680 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V