MAL226031681E3
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL226031681
MAL226031681E3 Hakkında
Vishay MAL226031681E3, 680µF kapasitanslı, 50V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi, Through Hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 69 mOhm empedans özellikleriyle sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 150°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekansta 700 mA @ 100 kHz, düşük frekansta 350 mA @ 100 Hz ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. AEC-Q200 automotive sınıflandırmasına sahip olup, otomotiv uygulamaları, yüksek sıcaklık reflow işlemleri ve endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır.
Capacitance 680 µF
Impedance 69 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 700 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V