MAL225972122E3
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225972122E3
MAL225972122E3 Hakkında
Vishay MAL225972122E3, 1200 µF kapasitanslı, 200V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta sağlayan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 120 mOhm ESR değeri ve 90 mOhms impedansı ile düşük frekans (100 Hz'de 3.17A) ve yüksek frekans (10 kHz'de 4.755A) ripple akımlarına dayanır. Genel amaçlı güç kaynakları, düşük frekans filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.755 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V