MAL225969271E3
CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225969271E3
MAL225969271E3 Hakkında
Vishay MAL225969271E3, 270µF kapasitanslı, 500V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipi ile PCB'ye montajı kolaydır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans, 520mOhm ESR (100Hz'de) ve 2.775A ripple akım kapasitesi (10kHz'de) ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 520mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.775 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V