MAL225969151E3
CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225969151E3
MAL225969151E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL225969151E3, 150 µF kapasitansı ve 500V voltaj derecelendirmesine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In kasa tipi ile rahatlıkla PCB'ye monte edilebilir. ±20% tolerans ile geniş uygulamalar için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 890 mOhm ESR ve 10 kHz'de 1.905 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı endüstriyel ve ticari elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 890mOhm @ 100Hz
Impedance 660 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.905 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.27 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V