MAL225969121E3
CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL225969121E3
MAL225969121E3 Hakkında
Vishay MAL225969121E3, 120 µF kapasitesine sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 3000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilir. ±20% tolerans ile ürün, -40°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. 1.09Ohm ESR değeri ve 810 mOhms empedans ile düşük frekans (100Hz) 1.1A ve yüksek frekans (10kHz) 1.65A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Power supply, audio amplifier, industrial kontrol sistemleri ve switching power kaynakları gibi uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.09Ohm @ 100Hz
Impedance 810 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V