MAL225967331E3
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225967331E3
MAL225967331E3 Hakkında
Vishay MAL225967331E3, 330 µF kapasitesi ve 450 V voltaj rating'li alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 390 mOhm ESR ile 100 Hz'de ve 280 mOhms impedans değeriyle düşük frekans işaretlerini etkili şekilde sönümler. ±20% tolerans aralığında ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 3000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. Yüksek dalga akımı kapasitesi ile darbe yüklere karşı dayanıklıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 390mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.835 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V