MAL225966471E3
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225966471E3
MAL225966471E3 Hakkında
Vishay MAL225966471E3, 470 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 100Hz'de 320 mOhm ESR değeri ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile güvenilir performans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 3.135A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü ile endüstriyel, tüketici elektroniği ve power supply uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.135 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.09 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V