MAL225963182E3
CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225963182E3
MAL225963182E3 Hakkında
Vishay MAL225963182E3, 1800 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile çalışan bu radyal montajlı bileşen, snap-in kasa türünde 3 uçlu tasarıma sahiptir. -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 80mOhm ESR değeri ve düşük 60mOhm impedansı sayesinde pürüzsüz güç kaynağı uygulamalarında, endüstriyel kontrol devreleri, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtrelem işlemlerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında ürün sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100Hz
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.63 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V