MAL225962222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225962222E3
MAL225962222E3 Hakkında
Vishay MAL225962222E3, 2200µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanıma uygundur. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve -40°C ~ 105°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 3000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. 90mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri, ripple akım kapasitesi (6.3A @ 10kHz) sayesinde güç uygulamalarında etkili filtreleme sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V