MAL225962102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL2259
MAL225962102E3 Hakkında
Vishay MAL225962102E3, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim için tasarlanmış, ±20% tolerans ile üretilir. Through-hole montajı için radial can tipi pakette sunulur ve snap-in 3 bacak konfigürasyonuna sahiptir. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. ESR değeri 100Hz'de 170 mOhm, empedansı 120 mOhms'dur. 10 kHz yüksek frekansta 4.125A ripple akımını, 100 Hz düşük frekansta 2.75A ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasında değişir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.125 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.75 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V