MAL225942681E3
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225942681E3
MAL225942681E3 Hakkında
Vishay MAL225942681E3, 680µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in case paketlemesi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saatlık ömür @105°C ile tasarlanmıştır. 180mOhm ESR değeri @100Hz ve 2.61A ripple current @100Hz özelliğine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.915 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.61 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V