MAL225939101E3
CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL225939101
MAL225939101E3 Hakkında
Vishay MAL225939101E3, 100 µF kapasitanslı, 500V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kurulum tipi ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 3 uçlu paket yapısına sahiptir. 105°C'de 3000 saatlik ömür özelliğine sahip olan bu kondansatör, 100 Hz'de 950 mA ve 10 kHz'de 1.425 A ripple akımını tolere edebilir. ESR değeri 100 Hz'de 1.41 Ohm, impedansı ise 1.07 Ohm'dur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreler, invertörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.41Ohm @ 100Hz
Impedance 1.07 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.425 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V