MAL225926221E3
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225926221E3
MAL225926221E3 Hakkında
Vishay MAL225926221E3, 220µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 3000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 600mOhm, impedansı 440mOhms'dur. 10kHz'de 2.01A, 100Hz'de 1.34A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100Hz
Impedance 440 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.01 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.34 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V