MAL225919331E3
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL225919331E3
MAL225919331E3 Hakkında
Vishay MAL225919331E3, 330µF kapasitansı ve 500V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında güç kaynağı filtrelemesi, depolama ve zaman sabitesi uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile tasarlanmış devre bileşenleridir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 430mOhm @ 100Hz
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.135 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.09 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V