MAL225913331E3
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225913331E3
MAL225913331E3 Hakkında
Vishay MAL225913331E3, 330µF kapasitanslı, 250V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile 3 lead konfigürasyonuna sahiptir. Through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 290mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 2.73A ripple current kapasitesi sayesinde yüksek frekans uygulamalarında da tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.73 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.82 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V