MAL225912471E3
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225912471E3
MAL225912471E3 Hakkında
Vishay MAL225912471E3, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, snap-in radyal kasa tipinde monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 240mOhm ESR ve 150mOhm impedans değerleriyle düşük frekans uygulamalarında (100Hz'de 2.05A ripple akımı) ve yüksek frekans devrelerde (10kHz'de 3.075A) kullanılabilir. ±20% tolerans ile tedarik edilir ve endüstriyel güç kaynakları, filtreleme, biriktirme ve geçişli uygulamalarda yaygındır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.075 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V