MAL225789331E3
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225789331E3
MAL225789331E3 Hakkında
Vishay MAL225789331E3, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB montajına uyumludur. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantilidir. 660mOhm ESR değeri ve 580mOhms impedans ile elektronik güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı filtreler gibi uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans alanında değişken kapasitans değerleri sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 660mOhm @ 100Hz
Impedance 580 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.912 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.08 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V