MAL225787391E3
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225787391E3
MAL225787391E3 Hakkında
Vishay MAL225787391E3, 390 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in radyal kasa içinde 3 uç ile monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 480mOhm @ 100Hz olup, 100Hz'de 2.17A ve 10kHz'de 3.038A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilir. Güç kaynakları, filtering, energy storage ve genel amaçlı uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 480mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.038 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.17 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V