MAL225782182E3
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225782182E3
MAL225782182E3 Hakkında
Vishay MAL225782182E3, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve Radial, Can - Snap-In montaj tipi özelliğine sahiptir. 100mOhm ESR değeri ve 80 mOhms impedans ile karakterize edilmiştir. 5.642A @ 10kHz ve 4.03A @ 100Hz ripple akım kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.642 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.03 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V