MAL225777181E3
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225777181E3
MAL225777181E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL225777181E3, 180 µF kapasitans değeri ve 450V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In montaj tipinde 3 lead konfigürasyonuna sahiptir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 1 Ohm @ 100Hz, impedans ise 830 mOhms'dur. 10 kHz yüksek frekansta 1.82 A, 100 Hz düşük frekansta 1.3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, elektrik motorları ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1Ohm @ 100Hz
Impedance 830 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V