MAL225776271E3
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225776271
MAL225776271E3 Hakkında
Vishay MAL225776271E3, 270µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilir. 5000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanmakta, 670mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir. 2.296A ripple akım kapasitesi 10kHz'de ve 1.64A @ 100Hz özellikleri ile DC-DC dönüştürücüler, ses sistemleri ve endüstriyel güç uygulamalarında kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 670mOhm @ 100Hz
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.296 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.64 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V