MAL225776221E3
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225776221E3
MAL225776221E3 Hakkında
Vishay MAL225776221E3, 220µF kapasitanslı, 400V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında 5000 saat ömür sağlar. 100 Hz'de 820 mOhm ESR değerine ve 10 kHz'de 1.988 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal düzeltme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 820mOhm @ 100Hz
Impedance 670 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.988 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V