MAL225772681E3
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225772681E3
MAL225772681E3 Hakkında
Vishay MAL225772681E3, 680 µF kapasitesi ve 200V rated voltage ile tasarlanmış radial, snap-in montaj türüne sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 5000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilmektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 100Hz'de 230mOhm ESR değerine ve 10kHz'de 3.332A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.332 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.38 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V