MAL225772561E3
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225772561E3
MAL225772561E3 Hakkında
Vishay MAL225772561E3, 560 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür @85°C özellikleri ile genel amaçlı elektronik devrelerinde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 280mOhm ESR @100Hz ve 2.884A ripple akımı @10kHz değerleri ile stabilize ediciler ve buck/boost converter gibi anahtarlamalı güç kaynağı tasarımlarında etkindir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.884 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.06 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V