MAL225763391E3
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL225763391E3
MAL225763391E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL225763391E3, 390µF kapasitansa ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial monaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun bu kondansatör, genel amaçlı kullanımlar için tasarlanmıştır. 5000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. ESR değeri 310mOhm @ 100Hz olup, ripple current kapasitesi 10 kHz'de 2.66A ve 100Hz'de 1.9A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışır. ±20% toleransa sahip bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme, dekouplaj ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 310mOhm @ 100Hz
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V